top

Kosmetyki - produkcja kontraktowa

Szukasz idealnych kosmetyków dla siebie lub kogoś bliskiego? Sprawdź ofertę naszej firmy, która od lat zajmuje się profesjonalną produkcją kosmetyków. Kulpol to prężnie rozwijająca się firma, która współpracuje z najlepszymi specjalistami. Dzięki temu możemy proponować naszym klientom najlepsze rozwiązania na rynku.W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju perfumy dla kobiet oraz wody toaletowe dla mężczyzn. Znajdziesz tu niepowtarzalne kobiece i męskie zapachy, które pobudzą Twoje zmysły.

Kontraktowa produkcja kosmetyków to również najlepsze dezodoranty i płyny pielęgnujące do włosów. Dzięki nim Twoje włosy będą niezwykle gładkie i lśniące. Kosmetyki produkcja kontraktowa opiera się na użyciu jedynie naturalnych składników. Używamy głównie soku brzozowego z Borów Tucholskich, płynu pokrzywowego, podbiału i skrzypu. Wszystkie te składniki mają doskonałe właściwości regenerujące. Bardzo dobrze wpływają na skórę i dają doskonałe efekty.Kosmetyki produkcja kontraktowa zajmuje się również tworzeniem płynów po goleniu. Dzięki nim będziesz mógł zapomnieć o podrażnieniach i niedoskonałościach. Posiadamy także płukanki do włosów znanych marek, które sprawią, że Twoje włosy nabiorą pięknego wyglądu. Gwarantujemy, że nasze kosmetyki spełnią Twoje oczekiwania. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji kosmetyków pozwala nam tworzyć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy konkurencyjną firmą na rynku, która zapewnia doskonałe ceny i naturalne produkty. Posiadamy również certyfikat dobrych praktyk produkcyjnych, który potwierdza najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Dbamy również o to, aby produkty w szybkim czasie dotarły do klientów. Każda paczka jest dokładnie foliowana i pakowana tak, aby nie uległa uszkodzeniu. Zapewniamy bezpieczną i bezkolizyjną przesyłkę.

Nawiązujemy również współpracę z wieloma firmami kosmetycznymi i wspólnie tworzymy nowe i ciekawe rozwiązania. Posiadamy własne powierzchnie biurowe oraz magazynowe. Jesteśmy również otwarci na współpracę z zagranicznymi firmami.